Otsime inspiratsiooni

Jalanõude loomise protsessi algus on meie jaoks põnev. Enne, kui tööle asume, kogume ideid ja püüame leida iga kingapaari jaoks selle isikupärase “kiiksu”, mis seda kandjaga ühendab. Olgu see siis mõni tore märk, sõnapaar, muster või lihtsalt värvitoon.

Kavandame

Selles etapis mõtleme täpsemalt läbi millist elu jalanõud elama hakkavad. On neid tarvis kontoris kandmiseks? Rattasõiduks või suvisteks jalutuskäikudeks? Kui eesmärk selge, paneme käed ja masinad tööle.

Mõõdame

Et jalanõud istuks kui valatult, võtame mõõdud mõlemalt jalalt. Kui tarvis, teeme ka kipsjäljendi. Seejärel vormime kingaliistud ning asume lõikeid konstrueerima.

Valime materjalid

Scheckmanni jalatsid ja aksessuaarid valmivad ainult naturaalsetest materjalidest. Valida saab paljude toonide, tekstuuride ja  paksuste hulgast. Kui tarvis, leiame ka eksootilisi nahkasid.

Teeme proovi

Enne päris kingapaari valmimist teeme proovitöö, mille abil saame parandada väiksemadki vead. Kui kõik on üheksa korda mõõdetud, lõikame välja ja tõmbame liistule lõpliku paari. Kinnitame tallad, viimistleme, teeme esmase hoolduse ja pakime värskeltvalminud kingapaari sisse.

Saadame teele

Jalatsite eluea pikendamiseks anname kaasa põhjaliku hooldusjuhendi, näitame ette vajalikud töövõtted ja ongi uued kingad valmis jalutuskäikudeks uutel radadel.